Daily Training

Public·176 members

(ДАНАС>>>>) Београд Спартак prenos 13 децембар 2023

2. 12. 2023. — ... prenos 2022 Hesgoal Spartak Subotica - Voždovac: Gledajte ... [ЛИВЕ СТРЕАМ<<<] ИМТ Нови Београд Спартак uživo live 24. 11. 2023. — FK IMT ...

FK Rad Beograd - FK Spartak Subotica Rezultati uživo, FK Rad Beograd FK Spartak Subotica rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 19. lis 2022. u 16:00 UTC u na Serbia Cup, Serbia. KLS početna - AdmiralBet KLS Velika i bitna pobeda nad Spartak Office Shoes · Previsok Zlatibor · Gallery · Previsok LIVE Press | OKK Beograd - KK Vojvodina. OKK Beograd. Search. Info. Вождовац ИМТ Нови Београд utakmice 02/12/2023 Телевизија ужиBeograd. Stadion: Stadion FK IMT, Novi Beograd. Fudbalski klub IMT sa Novog Beograda osnovan je 1953. godine, kao radnički klub tadašnjeg jugoslovenskog... ИМТ Нови Београд Спартак utakmice 24/11/2023 пре 17 сати 24. 11. 2023. — [[ДАНАС<]] Cлoгa Београд uživo prenos 2022 18 пре 4 дана — Нови Пазар Здравље uživo prenos 2022 Hesgoal Spartak Subotica - Voždovac: Gledajte... Mozzart Superliga, 2. kolo Četvrtak Radnički Niš - TSC 0:3 (0:0)/Ćirković 64, Rakonjac 84, Kuveljić 90/ Subota Javor - Novi Pazar 3:1 (1:0)/Gigić 13, Obradović 47, Kembel 51 - Adešinja 56/ Železničar - Mladost 0:2 (0:2)/Sremčević 14, Milošević 36/ Nedelja Crvena zvezda - Napredak 4:0 (3:0)/Kraso 5 pen, 71, Bukari 35, Mijailović 37/ Radnički 1923 - Čukarički 1:2 (0:0)/Činedu 62 - Docić 57, Tošić 67/ Vojvodina – Partizan 0:2 (0:0)/Saldanja 47, menig 74/ IMT - Voždovac 2:2 (0:0)/Luković 53, Glišić 74 - Jočić 47, Burmaz 77/ Ponedeljak Radnik - Spartak 18. ((БЕСПЛАТНО)) ИМТ Нови Београд Спартак uživo 23. године). Livesport: IMT Novi Beograd - rezultati, rasporedi, Voždovac - IMT Novi Beograd uživoIMT Novi Beograd rezultati i rasporedi na Livesport. com. Ova stranica je o IMT Novi Beograd, (Fudbal/Srbija). Ukoliko tražite rezultate za nekog drugog tima sa imenom IMT Novi Beograd, molimo Vas da odaberete sport iz glavnog menija ili kategorije na lijevoj strani. Pratite IMT Novi Beograd rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i detalje meča! Sledeći mečevi: 02. 12. Novobeogradski IMT ima svoj stadion u ulici Pariske komune, ali on ni izbliza ne odgovara standardima koje propisuje Superliga, pa „Traktori“ igraju svoje domaće utakmici na krovu tržnog centra „Stadion“. Ipak, tim Nebojše Jandrića se dobro snašao u apsurdnoj situaciji koju je ponudila nedeljna utakmica. ПОЧЕТНАФудбалери Вождовца састају се са ИМТ-ом, у оквиру 17. кола Супер лиге Србије, а утакмица на Крову игра се у суботу од 19 часова. Биће то својеврсни градски дерби, уочи… Познат је недељни програм активности омладинске школе ФК Вождовац за следећу недељу (период од понедељка 27. 11 до недеље 03. 2023 | Football Follow FK Vozdovac v IMT Novi Beograd 2. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore. Фудбалски клуб ИМТ – Нови БеоградТРАКТОРИСТИ ПРЕОРАЛИ СРЕМСКУ РАВНИЦУ Фудбалери ИМТ-а савладали су екипу Радничког из Сремске Митровице –... Прочитај више > РЕМИ У ДЕРБИЈУ У 1. колу плеј офа Моцарт Прве лиге Србије, фудбалери... Прочитај више > ИГОР КАЛАБА (1980 – 2023) IN MEMORIAMИГОР КАЛАБА (03. 07. 1980. Omladinska liga Srbije 23/24 | Fudbalski savez SrbijeP Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B 1. 09. 2023, 18:13 -> 20:52 Извор: РТС Fudbaleri Vojvodine su u utakmici 10. kola Superlige Srbije savladali IMT Novi Beograd sa 2:1. Vojvodina je na "Karađorđu" u završnici uspela da savlada neugodnu ekipu IMT-a. "Lale" su u prvom poluvremenu imale kreativniju igru, više šuteva ka golu rivala, ali su uspeli da postignu samo jedan pogodak. Precizan za domaćina bio je Ivanović u 12. minutu. Kazna za promašaje u nastavku susreta usledila je iz prve i jedine prilike gostujuće ekipe u prvom poluvremenu. FK IMT vs FK Vozdovac | ( 🔴LIVESTREAM) Superliga Omladinska liga Srbije - FK IMT Novi Beograd - FK Partizan. FK Partizan Beograd · 5:01. Mozzart Bet Prva liga Srbije 2022/23 - 37. Вождовац ИМТ Нови Београд utakmice uživo 2 2. 12. 2023. — prenos 2022 Hesgoal Spartak Subotica - Voždovac: Gledajte [ЛИВЕ СТРЕАМ<<<] ИМТ Нови Београд Спартак uživo live 24. 11. 2023. — FK IMT ... Спартак Чачак prenos 8 децембар 2023 Гледати пре 6 дана — 2023 ТВ - visto americano Спартак Радник Сурдулица uživo prenos 2022 1 пре 1 дана — Cлoгa Београд uživo prenos. (((Стреаминг-))) ТСК Раднички Ниш utakmice uživo 9 пре 5 дана — ((БЕСПЛАТНО)) ИМТ Нови Београд Спартак uživo пре 6 дана — ТСК [[[ГЛЕДАТИ]]((] ТСК Спартак uživo prenos 8 октобар 2023 [[ЛИВЕСТРЕАМ]] ... Na startu drugog poluvremena Voždovac je došao u vođstvo pogotkom Jocića u 49. Četiri minuta kasnije Luković pogađa za IMT i poravnava, a preokret je kompletiran u 75. minutu kada IMT posle gola Glišića ima prednost 2:1. Tip i analiza za Vozdovac - IMT Novi Beograd | Serbia 1 пре 12 сати — Vozdovac - IMT Novi Beograd. TIP: 1X @1. 4 8/10. Bitan utakmica za domaćina Bez obzira na lošu formu domaćina koji na poslednjih pet utakmica... Spektakularan meč IMT-a i Voždovca: Bez pobednika, ali kiša golova na meču "traktorista" i "zmajeva"Sjajan način da se završi nedeljni program Mozzart Bet Superlige Srbije! Fudbaleri IMT-a i Vodžovca podelili su plen, a na kraju je bilo 2:2 (0:0). IMT141130331320362. ČUKARIČKI DOO131012351619313. PARTIZAN14842411922284. BRODARAC1481523194255. CRVENA ZVEZDA13733401525246. SPARTAK1472526197237. VOŽDOVAC1471627189228. MLADOST145362326-3189. NOVI PAZAR145271836-181710. RADNIČKI 1923145272736-91711. VOJVODINA14527272701712. JEDINSTVO145182133-121613. RFK GRAFIČAR144372026-61514. RADNIČKI14329926-171115. Vojvodina preživela IMT na "Karađorđu"петак, 29. FK IMT Beograd. godine, kao radnički klub tadašnjeg jugoslovenskog... [СПОРТ<<<] ИМТ Нови Београд Спартак utakmice uživo 24. — ИМТ Нови Београд Црвена звезда utakmice uživo 28 октобар 2023 pre 2 sata — Fudbaleri Crvene zvezde gostuju IMT-u u utakmici Superlige posle... FK Vozdovac v IMT Novi Beograd LIVE 2. 12. Nakon ne toliko atraktivnog prvog poluvremena, usledio je spektakl u drugom. Već u 47. minutu Bogdan Jočić je doneo prednost svom timu, ali je onda Luka Luković nakon zbrke u šesnaestercu uspeo da poravna rezultat. Za vođstvo "traktorista" pobrinuo se Nikola Glišić koji je odličnim udarcem lecom nogom poslao loptu iza leđa Andrije Katića. Ipak, bilo je suđeno da bude nerešeno, pošto je Borisav Burmaz uspeo da zatrese mrežu rivala i tako postavi konačan rezultat. Imao je IMT ogromnu šansu da dođe do celog plena, Glišić je pred kraj utakmice sa desnog boka proigrao Lukovića koji je promašio zicer. Zanimljivo je da je IMT zvanično bio domaćin meča koji se igrao na stadionu u Zaplanjskoj, inače domaćem terenu ekipe Voždovca. Слобода Војводина uživo prenos 29 новембар 2023 Данас 19. 11. 2023. — prenos 10. 2023 9. — пре 4 дана — — Вршац Спартак uživo prenos utakmice za ekipu Vršac. KK Dynamic... [СПОРТ<<<] ИМТ Нови Београд Спартак ...