Daily Training

Public·176 members

(GLEDAJTE UŽIVO<<<<) Atlético Madrid Lazio prijenos 13/12/2023

28. stu 2023. — Atletico Madrid protiv Celtic Live Prijenos i H2H Statistika Gdje se moze gledati? Atletico Madrid vs Celtic live strim. Pogledaj gdje mozes ...

Raspored nogometnih utakmica Uživo (1. HNL, Liga Prvaka, Liga Nacija)DanasSutraPet. Sub. Ned. Pon. Uto. Nogomet prijenosi uživo Nogomet Srijeda, 13. Pro Championship Engleska FA Cup AFC Champions League Azija AFC Cup Liga prvaka Europa UEFA Youth League Champions League (Ž) Četvrtak, 14. Pro Prva Liga Slovenija Konferencijska liga Europska liga Copa Argentina Argentina Petak, 15. Pro SuperSport HNL Hrvatska FIFA Club World Cup Premier League La Liga Španjolska LaLiga 1 2 3 Serie A Italija Ligue1 Francuska BiH Ekstraklasa Poljska Liga 1 Rumunjska Bundesliga (Ž) Njemačka Subota, 16. Svrake i Rossoneri imaju po pet bodova i obje momčadi također imaju priliku nastaviti natjecanje u Ligi prvaka, za što će im trebati i mala pomoć Borussije. Skupina H - Barcelona,? Nastup u osmini finala Lige prvaka osigurala je Barcelona koja u posljednjem kolu gostuje kod Antwerpena. Belgijska momčad 'zacementirala' je posljednju poziciju nakon što u pet dosadašnjih kola nije uspjela osvojiti nijedan bod i Katalonci ne bi trebali imati problema u Belgiji gdje im je za prvo mjesto dovoljan i remi. 48' (Chelsea - Atletico Madrid) - Šansa za Wernera, Oblak sjajno brani. 48' (Bayern - Lazio) - Senad Lulić je ušao u igru u ekipi Lazija umjesto Faresa. 46' (Chelsea - Atletico Madrid) - Počelo je drugo poluvrijeme i u Engleskoj. Hermoso je u igri umjesto Lodija u gostujućem timu. 46' (Bayern - Lazio) - Počelo je drugo poluvrijeme u Njemačkoj. Prvo poluvrijeme 45' (Chelsea - Atletico Madrid) - Poluvrijeme i u Londonu. Chelsea ima vodstvo od 1:0, ukupno 2:0. 45' (Bayern - Lazio) - Poluvrijeme u Njemačkoj, Bayern nakon prvih 45 minuta vodi rezultatom 1:0. 39' (Chelsea - Atletico Madrid) - Felix je pokušao sada, lopta je išla po sredini gola pa je Mendy bez većih problema to odbranio. 38' (Chelsea - Atletico Madrid) - Nova šansa za Chelsea, Atletico je sada spasio vjerovatno i ispadanja iz Lige prvaka... U nokaut fazu EL-a ide Feyenoord koji ima pet bodova više od posljednjeg Celtica i njihov susret u Glasgowu nema rezultatskog značaja. Skupina G - Manchester City, LeipzigBaš kao i u skupini E, i u skupini G sve je poznato. Ligu prvaka nastavljaju aktualni europski prvak Manchester City koji je u dosadašnjih pet kola skupio svih pet pobjeda, te Leipzig koji je osigurao drugu poziciju. U Europskoj ligi igrat će švicarski Young Boys, a od Europe se oprašta Crvena zvezda. VIDEO Nevjerojatne scene u Rimu: Golman zabio u 95. za izjednačenjeNevjerojatne scene vidjeli smo već u prvom kolu Lige prvaka. U skupini E susreli su se Lazio i Atletico Madrid. U 29. minuti goste iz Madrida je u vodstvo doveo Barrios na asistenciju Moline. Nije to shrvalo domaćine u ostatku utakmice koji su preuzeli posjed lopte te nastavili redati šanse. Lazio je imao čak 19 udaraca na gol, 10 više od Atletica, no kada pogodak nisu mogli zabiti igrači u polju ukazao se golman. Na samom kraju utakmice Sarri je bacio sve u napada i poslao Provedela na skok. S ruba šesnaesterca tako je ubacio Luis Alberto jednu vrlo oštru loptu, a na nju je majstorski iz drugog plana natrčao talijanski golman i u maniri rasnih strijelaca je zakucao pored nemoćnog Oblaka. Trenutak kada je Ziyech pogodio za vodstvo Chelseaja od 1:0 34' (Chelsea - Atletico Madrid) - Bez pogodaka u Londonu, rovovska bitka Chelseaja i Atletico Madrida, baš kao što se očekivalo prije meča. Bayern - Lazio 1:0 (Lewandowski) 32' (Bayern - Lazio) - Goool! Bayern je stigao u vodstvo protiv Lazija, Lewandowski je bez problema realizovao kazneni udarac. Trenutak kada je Lewandowski pogodio za vodstvo Bayerna od 1:0 31' (Bayern - Lazio) - Penal za Bayern! 26' (Chelsea - Atletico Madrid) - Gosti iz Madrida sada traže penal, ali je sudija Orsato samo odmahnuo rukama. 23' (Bayern - Lazio) - Nema pogodaka ni u Minhenu, Bayern nešto bolji i opasniji. Prvi žuti karton dobio je Radu. 19' (Chelsea - Atletico Madrid) - Nastavlja se bolja igra Chelseaja, sada je Werner pokušao, ali lopta odlazi pored gola Oblaka. 13' (Chelsea - Atletico Madrid) - Chelsea je, baš kao i u prvom meču, preuzeo kontrolu nad loptom, dok Atletico Madrid svoje šanse čeka iz kontranapada. #UCL— Squawka Live (@Squawka_Live) March 17, 2021 71' (Bayern - Lazio) - Goooool! Bayern je riješio pitanje pobjednika u ovom meču, Choupo-Moting je postigao gol. Njegov drugi gol u ovoj sezoni Lige prvaka. Trenutak kada je Choupo-Moting postigao gol za 2:0 65' (Chelsea - Atletico Madrid) - Napokon dobar napad Atletico Madrida, Correa je ubacio, ali Rudiger izbija loptu. Na drugoj strani pokušao je Werner, lopta ide preko gola. Chelsea have had 76% of the possession in the opening 15 minutes against Atletico Madrid. #UCL— Squawka (@Squawka) March 17, 2021 13' (Bayern - Lazio) - Velika šansa za Bayern! Sane je šutirao, lopta odlazi malo pored gola Lazija. Puno sreće za goste iz Italije. 9' (Bayern - Lazio) - Pokušaj Lazija, ali bez opasnosti po gol Bayerna. 3' (Chelsea - Atletico Madrid) - Atletico je odmah krenuo prema golu Chelseaja kako bi postigli gol i anulirali prednost iz prvog meča. Bilježimo pokušaj Lodija, ali Mendy je odbranio. 2' (Bayern - Lazio) - Prva šansa za Bayern, Lewandowski je bio u kaznenom prostoru gostiju iz Italije, ali nije bilo pogotka. Utakmica odluke za PSG u prijenosu na HTV-u 2 prije 8 sati — Skupina E - Atletico Madrid, Lazio. Putnici u nokaut fazu Lige prvaka iz skupine E su poznati, to su madridski Atletico i Lazio, a njihov ... VIDEO Nevjerojatne scene u Rimu: Golman zabio u 95. za 19. ruj 2023. — U skupini E susreli su se Lazio i Atletico Madrid. U 29. minuti Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju ... Trenutak kada je Emerson pogodio za 2:0 FT - Gotovo je u Njemačkoj. Bayern - Lazio 2:1 90+2' (Chelsea - Atletico Madrid) - Velika šansa za Felixa, Mendy sjajno brani. 90' - Finiš utakmica, Bayern i Chelsea idu u četvrtfinale Lige prvaka... 82' (Chelsea - Atletico Madrid) - Direktan crveni karton za Savića, Atletico je završio nastup u Ligi prvaka za sezonu 2020/2021. Bayern - Lazio 2:1 (Parolo) 82' (Bayern - Lazio) - Goooool! Lazio postiže utješni gol, strijelac je Parolo. Lazio Celtic gledati prijenos 28 studenog 2023 Nogomet 28. stu 2023. — Atletico Madrid. [televizor] Lazio Feyenoord gledati prijenos 7 studenog 2023 6. stu 2023. — [[[Danas*]]-] Celtic Lazio uživo prijenos ... (TV PRIJENOS UŽIVO) Atlético Madrid Lazio prijenos 13 prosin prije 6 sati — prije 2 sata — Atlético Madrid Lazio prijenos 13/12/2023 Sport Naslov: Atletico Madrid U-19 - Lazio U-19; Takmičenje: UEFA Youth League; ... Atlético Madrid Lazio prijenos 13/12/2023 Sport Naslov prije 8 sati — Atlético Madrid Lazio prijenos 13/12/2023 Sport Naslov: Atletico Madrid U-19 - Lazio U-19; Takmičenje: UEFA Youth League; Sport:Fudbal; ... Puno uzbudljivije bit će u Portu gdje će istoimeni domaćin protiv Šahtara voditi izravnu bitku za osminu finala. Portugalskoj momčadi za nokaut fazu dovoljan je i remi, dok Ukrajincima s hrvatskim trenerom Marinom Pušićem igra samo pobjeda. Skupina E - Atletico Madrid, LazioPutnici u nokaut fazu Lige prvaka iz skupine E su poznati, to su madridski Atletico i Lazio, a njihov međusobni ogled u Madridu odlučit će tko će u osminu finala s prve, a tko s druge pozicije. Nepoznanica nema ni kada je u pitanju treća pozicija, koja donosi nastavak natjecanja u Europi kroz Europsku ligu. Lazio Celtic gledati prijenos 28/11/2023 Streaming 28. stu 2023. — Feyenoord Atlético Madrid gledati prijenos 28.11.2023 Na lin prije 14 sati — 19. Feyenoord – Celtic (19.09., 21:00); Lazio – Atletico Madrid ( ... 62' (Bayern - Lazio) - Bayern bolji i u drugom poluvremenu, sve vrijeme se igra ispred gola Lazija... 57' (Chelsea - Atletico Madrid) - Velika šansa za Chelsea! Ziyech je opet šutirao, Oblak sjajno brani i spašava gostujući tim. 56' (Chelsea - Atletico Madrid) - Blijedi Atletico Madrid ne može ni pogledati prema golu dominantnog Chelseaja... 53' (Chelsea - Atletico Madrid) - Rudiger je odlično šutirao iz velike udaljenosti, lopta odlazi malo pored gola Oblaka. Raspored nogometnih utakmica Uživo (1.HNL, Liga Prvaka Atletico Madrid. Lazio. Ivo Grbić. Liga Prvaka: Atletico Madrid - Lazio, Nogomet. Arena Sport 5. 21:00. Dortmund.