top of page

Daily Training

Public·163 members

[Gledaj televiziju>] Zrinjski Aston Villa uživo 14.12.2023

Zrinjski are playing Aston Villa at the Group E of Europa Conference League on December 14. The match will kick off 17:45 UTC. ScoreBat is covering Zrinjski ...

Aston Villa zabila u 94. minuti i slavila protiv Zrinjskog! Dečki iz Mostara junački pali u EngleskojTAKO BLIZU... Četvrtak, 05. 10. 2023. u 22:55 Zrinjski je protiv Aston Ville odigrao herojsku utakmicu. Borili su se dečki iz Mostara pred 1500 svojih navijača u Engleskoj, ali Aston Villa je imala čak 27 udaraca na vrata Marića i na kraju zabila pred sam kraj Prvak Bosne i Hercegovine Zrinjski poražen je na gostovanju kod Aston Ville sa 0-1 primivši pogodak u četvrtoj minuti sudačke nadoknade u susretu 2. kola E skupine Konferencijske lige. Aston Villa stigla u Mostar: Respektujemo Zrinjski, želimo završiti prvi u grupiFudableri Aston Ville stigli su u Mostar, gdje će sutra protiv Zrinjskog igrati utakmicu 6. kola Konferencijske lige. Trećeplasirana ekipa engleskom šampionata stiže na stadion pod Bijelim brijegom u sjajnom formi. Sedam mečeva u svim takmičenjima ne znaju za poraz, a u posljednje dvije utakmice Premiershipa, savladali su Manchester City i Arsenal. Na kraju su žute kartone dobili Bilbija i Cash. 62' - Izmjena u Zrinjskom. Ušao je Kožulj umjesto Ivančića. 58' - Nova velika prilika za Aston Villu, ali se Zrinjski uspio odbraniti nakon velike gužve koja se stvorila ispred večeras odličnog Marića. 53' - Penal za Aston Villu! Zaniolo je ubacio s desne strane, a Watkins je uputio udarac glavom. Lopta je tom prilikom udarila Jakovljevića, a po mišljenju sudije igrao je i rukom pa je dosudio penal. Ipak, odlučio je situaciju pogledati uz pomoć VAR-a. Nakon kratkog gledanja, ipak je promijenio odluku i neće biti penal za domaće! Odlična procjena glavno sudije iz Švicarske. Tičinović je sjajno probio po lijevoj strani. Uslijedilo je idealno proigravanje za Bilbiju, ali je Martinez fenomenalno odbranio. 12' - Velika šansa za Aston Villu! Zaniolo je dobio loptu iskosa s desne strane, odmah se odlučio na udarac, ali je Radić izblokirao. Dobila je Aston Villa novi korner, ali se i nakon njega Zrinjski odbranio. 7' - Opasna situacija pred golom Zrinjskog. U prilici se našao Duran, ali je bio izblokiran pa su domaći dobili korner. Nakon njega je nastala gužva pa je morao Jakovljević ponovo čistiti loptu u novi korner. 50' - Opasna situacija pred golom Zrinjskog nakon što je McGinn osvojio jednu loptu, ali su se Plemići uspjeli odbraniti. Diego Carlos je potom imao dobru situaciju, ali je užasno šutirao glavom. 46' - Počelo je drugo poluvrijeme! Bilo je izmjena tokom odmora. Malekinušić je zamijenio Hrvanovića kod Zrinjskog, dok su kod Aston Ville ušli Douglas Luiz, Cash i Watkins. Svoj meč danas su završili Digne, Duran i Dendocker. Foto: HŠK Zrinjski 45+2' - Gotovo je prvo poluvrijeme! Iako su domaći imali očekivano veći posjed lopte, Zrinjski se pokazao u dobrom svjetlu te su u nekoliko navrata ozbiljno zaprijetili favorizovanom domaćinu. 45' - Igrat će se još jedna minuta sudijske nadoknade prvog poluvremena. Trener tima sa Villa parka, najavio je duel u Bosni i Hercegovini, te istakao da će igrači koji nisu dobili previše prilike zaigrati protiv Zrinjskog. “Respektujemo ovo takmičenje. Respektujemo Zrinjski. Sutrašnji cilj je da pokušamo poboljšati našu taktičku igru. Pokušat ćemo dati šansu nekim igračima da igraju i završiti prvi u grupi”, kazao je španski stručnjak na klupi nekadašnjih prvaka Evrope. Prvi meč ovih rivala u ovogodišnjem izadnju UEFA Konferencijske lige pripao je Aston Villi u posljednjim minutama meča, kada je McGinn matirao Marića u 94. minuti meča. Zrinjski Mostar - Aston Villa - Rezultati uživo prije 6 sati — Rezultat uživo: Zrinjski Mostar vs Aston Villa u takmičenju Europa Conference League. Predstavljamo rezultat utakmice uživo, sastave prije ... UŽIVO Aston Villa - Zrinjski, Konferencijska liga, live prijenos 5. okt 2023. — Zrinjski je protiv Aston Ville odigrao herojsku utakmicu. Borili su se dečki iz Mostara pred 1500 svojih navijača u Engleskoj, ali Aston ... aston vila zrinjski uživo prenos livestream | Sport | Fudbal Tragičan poraz Zrinjskog u Birmingemu! "Plemići" imali bod u džepu, Aston Vila pogodila za pobjedu u 90+4! OBJAVLJENO: 05.10.2023. / 19:26 POSLEDNJA OBJAVA: ... 81' - Ulazimo u finiš utakmice. Sada su već nadanja u redovima Zrinjskog da mogu Villa Park napustiti neporaženi. Grčevito se i uspješno brane od naleta domaćih. 78' - Zrinjski bez problema izlazi na kraj s napadima Aston Ville, a Rendulić je napravio i posljednju promjenu. Ušao je Kiš umjesto Bilbije. Na stadionu je prisutno 37. 000 gledatelja. 41' - Najbolja šansa za Aston Villu na utakmici! Zaniolo je jednu odbijenu loptu uhvatio makazicama i uputio žestok udarac, ali je Marić bio na mjestu te je spasio svoj tim. 38' - Zaniolo je upropastio još jedan napad Aston Ville. Rendulić je definitivno dobro pripremio svoje momke i Zrinjski se dobro drži u Engleskoj. 34' - Dosta nervozno djeluju domaći igrači i često prave prekršaja. NOGOMET UŽIVO: Aston Villa i Zrinjski igraju susret 2. kola 5. okt 2023. — Zrinjski iz Mostara, bosanskohercegovački nogometni prvak, putuje u Birmingham gdje ih čeka Aston Villa u susretu 2. kola Konferencijske ... [SPORT>>>>] Zrinjski Mostar Aston Villa uživo gledaj 14.12.2 3. dec 2023. — [SPORT>>>>] Zrinjski Mostar Aston Villa uživo gledaj 14.12.2023 3. dec 2023. — Zvijezda 09 Zrinjski Mostar uživo prijenos gledaj 4 decembar ... 30' - Prvi put od početka utakmice da se igra uglavnom na sredini terena. Aston Villa za sada nema rješenja za odbranu Zrinjskog. 25' - Još jedna dobra prilika za Zrinjski. Ponovo je probijao Tičinović po lijevoj strani, a onda se odlučio na udarac. Ipak, lopta je prošla malo pored gola. 24' - Žuti karton sada i za domaće. McGinn ga je dobio zbog očitog simuliranja. 22' - Imamo i prvi žuti karton na utakmici, a dobio ga je Hrvanović nakon starta nad Digneom. 15' - Kakva prilika za Zrinjski! Bila je to odlična akcija Zrinjskog. Nakon što je u prvom kolu priredio senzaciju pobijedivši AZ sa 4-3, premda je nizozemski sastav na poluvremenu vodio sa 3-0, Zrinjski je i na gostovanju kod Aston Ville bio korak do podviga. Sve do četvrte minute sudačke nadoknade momčad Krunoslava Rendulića je držala "nulu". Međutim, John McGinn je tada zabio za pobjedu engleskog premierligša. Za Zrinjski su natupila devetorica hrvatskih nogometaša. HŠK Zrinjski Mostar - Aston Villa Rezultati uživo HŠK Zrinjski Mostar Aston Villa rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 14. pro 2023. u 17:45 UTC u na Stadion Pod Bijelim Brijegom ... Evo gdje možete gledati uživo meč Aston Villa - Zrinjski 5. okt 2023. — Aston Villa je na gostovanju Legiji u Varšavi izgubila rezultatom 3:2, dok je predstavnik Bosne i Hercegovine HŠK Zrinjski pobijedio AZ Alkmaar ...