top of page

Daily Training

Public·171 members

[[[SOT]##]] Dinamo Zagreb Ballkani drejtpërdrejt live 14 dhjetor 2023


30 nën 2023 — ... Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 Dinamo Zagreb e ajo nga Kazakistani, Astana. Viktoria Plzen vs FC Ballkani Prediction and Betting ...


Dinamo ka ekip më të mirë dhe do të festojë në ‘Maksimirin’ e stërmbushur. Dinamo duhet të luaj fuqishëm nga fillimi. Të bëj presing në 15 minutat e parë, ashtu si di ajo, dhe sa më shpejtë të shënoi gol dhe kështu ta vë Ballkanin në vështirësi. Nuk duhet të pritet me durim, por menjëherë të sulmohet, të shënohet gol dhe të merret kontrolli në lojë. Ky është mendimi im. Jokiroviqi është trajner dhe ai vendos, por do të thoja që mendojmë në mënyrë të ngjajshme dhe që vërtetë do të kërkojë gol të shpejtë”- u shpreh Shala për gazetën kroate “Sportske Novosti”, raporton Supersport. Dinamo Zagreb KF Ballkani drejtpërdrejt 14.12.2023 Futbolli 4 orë më parë — Dinamo Zagreb KF Ballkani drejtpërdrejt 14.12.2023 Futbolli Dinamo Zagreb vs FC Ballkani Kokë më kokë. Statistikat dhe parashikimi i H2H, ... Newcastle 6 1 2 3 6:7 5 Grupi G Cërvena Zvezda - Manchester City 2:3 (0:1) RB Leipzig - Young Boys 2:1 (0:0) 1. Manchester City 6 6 0 0 18:7 18 2. RB Leipzig 6 4 0 2 13:10 12 3. Young Boys 6 1 1 4 7:13 4 4. Cërvena Zvezda 6 0 1 5 7:15 1 Grupi H Antwerp - Barcelona 3:2 (1:1) Porto - Shakhtar 5:3 (2:1) 1. Barcelona 6 4 0 2 12:6 12 2. FC Porto 6 4 0 2 15:8 12 3. Shakhtar Donetsk 6 3 0 3 10:12 9 4. Antwerp 6 1 0 5 6:17 3 13. 2023 - 22:55 Mbappe shënon për PSG-në, Milani në Europa League Milani ka shënuar fitore me rezultat 2:1 në konak të Newcastles, por kjo nuk i ndihmoi që të shkojnë në të tetën e finales së Champions League për faktin se PSG ka barazuar 1:1 me Dortmundin. 19' Barcelona po humb. 15' Lojëra të mira. 10' Tre goa shënohen deri me tash. 6' Galeno shënon për Porton. 6' Griezmann realizon për Aleticon. 4' Lojë e mirë në Newcastle - Milan. 2' Antwerp kalon në epërsi ndaj Barcelonës, Arthur Vermeeren shënoi. 1' Fillojnë ndeshjet. MIlani dhe PSG në ankth gjithashtu edhe Porto e Shakhtar. 13. 2023 - 20:47 Leipzig fiton, Rrudhani 8 minuta për ekipin zviceran Leipzig e ka mposhtur me rezultat 2:1 ekipin zviceran, Young Boys, në takimin e xhiros së fundit të Grupit G të Champions League. Manchester City dhe Leipzig kualifikohen në të tetën e finales të Championsit dhe Young Boys në Europa League. Për Leipzig shënuan Sesko (51'), Forsberg (56') dhe për Young Boys realizoi Colley (53'). Futbollisti Donat Rrudhani u paraqit nga minuat e 82-të për Young Boys-in. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###]] KF Ballkani (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo ... Golat i realizuan Griezmann (6’), Samuel Lino (51’). Porto në festë, ka triumfuar në takimin si finale për vend të dytë, me rezultat 5:3 ndaj Shakhtar Donesky. Golat për Porton i shënuan Galeno (6' e 43’), Mehdi Taremi (62’), Pepe (74’), Francisco Conceicao (82’) dhe për mysafirët shënuan Sikan (29’) e Stephen Eustaquio (73’ - autogol) e Eguinaldo (88’). 13. 2023 - 20:49 MIlani fiton (E plotësuar) - Fundi i ndeshjeve. 85' Presioni po rritet në Grupin F: 84' Samuel Chukwueze Milanin e kalon në epërsi. Celtic - Feyenoord 2:1 (1:0) Newcastle - Milan 1:2 (1:0) Dortmund - PSG 1:1 (0:0) Antwerp - Barcelona 3:2 (1:1) Porto - Shakhtar 5:3 (2:1) 82' Porto qartëson gjithçka avancn me 5:2. Shënues Francisco Conceicao. 81' MIlani, PSG, Newcastle, cila do të kalojë në vend të dytë në Grupin F? 76' Mbappe shënon por anulohet për pozitë jashtë loje. 74' Porto thellon epërsinë (4:2), shënon Pepe. Ballkani Viktoria Plzeň 2022 30 nëntor 2023 Transmetim i dre 30 nën 2023 — Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 Dinamo Zagreb e ajo nga Kazakistani, Astana. Viktoria Plzen vs FC Ballkani Prediction and Betting ... Bayern 6 5 1 0 12:6 16 2. Copenhagen 6 2 2 2 8:8 8 3. Galatasaray 6 1 2 3 10:13 5 4. Manchester Utd 6 1 1 4 12:15 4 Grupi B Lens – Sevilla 2:1 (0:0) PSV – Arsenali 1:1 (0:1) 1. Arsenal 6 4 1 1 16:4 13 2. PSV 6 2 3 1 8:10 9 3. Lens 6 2 2 2 6:11 8 4. Sevilla 6 0 2 4 7:12 2 Grupi C Napoli – Braga 2:0 (2:0) Union Berlini - Real Madrid 2:3 (1:0) 1. Real Madrid 6 6 0 0 16:7 18 2. Napoli 6 3 1 2 10:9 10 3. Ballkani udhëton drejt Kroacisë për përballjen e nesërme ndaj Dinamo ZagrebitBallkani do të zhvilloj ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni në fuqi i Kosovës do të përballet me gjigantin kroat Dinamo Zagreb në stadiumin legjendar ‘Maksimir’. Suharekasit kanë udhëtuar drejt Zagrebit ditën e sotme, ku do të zhvillojnë seancën e fundit stërvitore para përballjes me Dinamo Zagrebit. Dueli mes Dinamo Zagreb dhe Ballkanit zhvillohet të enjten me fillim nga ora 21:00. Në minutën e 33-të, Joelinton shënoi për Newcastlen por në pjesën e dytë “rossonerët” u treguan kockë e fortë dhe përmbysën gjithçka me golat e Christian Pulisic (59’) e Samuel Chukwueze (84’). Dortmundi ka barazuar 1:1 me PSG-në. Karim Adeyemi shëno9 (51’) për Dortmundin por pas pesë minutave (56’) Kylian Mbappe barazoi rezultatin. Anwerp ngadhënjeu me rezultat 3:2 ndaj Barcelonës. Një ndeshje për prestigj dhe që nuk çoi peshë për asnjërën ekip. Për Antwerp shënuan Arthur Vermeeren (2’), Vincent Janssen (56’), George Ilenikhena (90+2’) e për Barcelonën realizuan Torres (35’) e Guiu (90+1’). Atletico Madridi ka shënuar fitore me rezultat 2:0 ndaj Lazios. Dinamo Zagreb vs Ballkani Live Score and Live Stream Dinamo Zagreb are playing Ballkani at the Group C of Europa Conference League on December 14. The match will kick off 20:00 UTC. ScoreBat is covering Dinamo ... Astana KF Ballkani drejtpërdrejt falas 9 nëntor 2023 25 tet (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas ... 73' Eustaquio (autogol). për Shakhtarin. 75' Ndeshjet po shkojnë drejt fundit. 70' Elseid Hysaj u paraqit 70 minuta për Lazion. 67' Newcastle e Milani në presion. 62' Portos i buzëqesh kualifikimi. Mehdi Taremi shënon për 3:1. 61' Milan e PSG në presion.. 59' Milani barazon me golin e Christian Pulisic. 57' Vincent Janssen shënon, Antwerp - Barcelona 2:1. 56' Kylian Mbappe ka barazuar rezultatin. 51' PSG në presion, Karim Adeyemi shënon për 1:0 për Dortmundin. 51' Samuel Lino i jep qetësinë Atleticos. 50' MIlani nëse humb bie nga garat evropiane. “Ballkani nuk duhet nënvlerësuar”, ish-futbollisti i Dinamo Zagreb: Iu duhet gol i shpejtëBallkani luan shanset e fundit për kualifikim në Conference League teksa i duhet të mposhtë me patjetër Dinamo Zagreb në transfertë. Një mision i vështirë për të besuarit e trajnerit Ilir Daja, që megjithatë janë të detyruar të besojnë tek forcat e tyre. Edhe pse për ish-futbollistin e Dinamo Zagreb, Kujtim Shala, Dinamo Zagreb është superiore dhe do ta fitojë këtë ndeshje përballë suharekasit. “Nuk duhet të nënvlerësohet askush, pra as Ballkani, por unë jam 100 për qind i sigurt që Dinamo do të fitojë në ndeshjen e kthimit. Nuk bëhet fjalë për ndonjë rezultat tjetër. Besoj në lojtarët tanë dhe në trajnerin Jokiroviç, që sigurisht në mënyrë optimale do ta përgatit ekipin, do ta mposht Ballkanin dhe do të kalojnë në fazën tjetër të Ligës së Konferencës. 13. 2023 - 20:46 Manchester City fiton në Beograd Manchester City ka shënuar fitore në Beograd, me rezultat 3:2 ndaj Cërvena Zvezdës. Kampioni i Anglisë la shënuar fitore e gjashtë rresht në Grupin G të Champions League. Kjo ishte ndeshja e fundit e grupi G. Golat i realizuan Hamilton (19'), Bobb (62') e Phillips (85’ – nga penalltia) e për Zvezdën shënuan Hwang In-Beom (76’) e Katai (90+1’). City u paraqit pa Erling Haalandin. Manchester City dhe Leipzig kualifikohen në të tetën e finales. 13. 47' Priten lojëra të forta. Përfundojnë pjesët e para. 43' Galeno sërish shënon, 2:1 për Porton. 35' Barcelona barazon me golin e Torres. 33' Joelinton shënoi për Newcastlen. 29' Sikan sjell gëzim të Shakhtar. 27' Newcastle po sulmon. 24' Leao i Milanit shpërdoron një mundësi të artë. 23' Milani nën presion. Dinamo Zagreb - Ballkani Live - UEFA Europa Conference Eurosport is your source for the latest UEFA Europa Conference League match updates. Get the full recap of Dinamo Zagreb - Ballkani, complete with stats and ... Miss Black Internati Group (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 tetor 2023 18 orë më parë — Klubi kosovar Ballkani do të presë klubin kroat Dinamo Zagreb në ... Dinamo Zagreb-Ballkani Dinamo Zagreb vs Ballkani: All the latest UEFA Europa Conference League Group stage match information including stats, form, history, and more. Dinamo Zagreb KF Ballkani drejtpërdrejt live 14 dhjetor 2023 1 orë më parë — Dinamo Zagreb KF Ballkani drejtpërdrejt live 14 dhjetor 2023 [[Transmetim i drejtpërdrejtë!]^] Ballkani Larne shiko live .


About

Here you can ask questions regarding the trainings. It could...

Members

 • Ishita Pataliya
  Ishita Pataliya
 • Janet Gee
  Janet Gee
 • Snake Boon
  Snake Boon
 • Lucien St-Laurent
  Lucien St-Laurent
bottom of page