top of page

Daily Training

Public·176 members

Dinamo Ballkani drejtpërdrejt 14 dhjetor 2023


21 sht 2023 — Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin. Ballkani ... Dinamo Zagreb e Astana./Lajmi.net/ ...


[TV DREJTPËRDREJT@@] Erzeni Dinamo Tirana [TV DREJTPËRDREJT@@] Erzeni Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 17 shtator 2023 Ballkani (KOS) - Ludogorets (BUL) vs Match 12: HJK Helsinki (FIN) ... Fc Ballkani News ✍️🖤🧡 (@fcballkani.news) Lajme Drejtpërdrejt Fc Ballkani Video dhe Editime Xhebrailat që nga Fitoreee (Victory ) Fc Ballkani 2 vs Dinamo Zagreb 0 "Loj · Koha per ... Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e 21 sht 2023 — Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin. Ballkani Dinamo Zagreb e Astana./Lajmi.net/ ... “Baturina është gati për ndeshjen, është rikuperuar nga virusi që e mbajti larg fushës javën e kaluar. Të hënën ka filluar të stërvitet me forca të plota, ndihet mirë dhe mund të presim paraqitjen e tij”, - ka konfirmuar Jakiroviq. “Na pret një ndeshje e vështirë, jashtëzakonisht e rëndësishme, vendimtare për të arritur objektivin e parë, dimërimin në Europë. Fitorja në Astana na vuri në një situatë ku ne vendosim vetë fatin tonë, kjo është një finale e vërtetë për ne dhe dua që nesër të prezantohemi sa më mirë, të jemi sa më seriozë, të përgjegjshëm taktikisht dhe të disiplinuar”, tha mes të tjera Jakiroviç. Ballkani udhëton drejt Kroacisë, sfida si finale me Dinamon - Bota SotFutboll Më: 13 dhjetor 2023 Në ora: 11:15 Ballkani Ballkani do të zhvilloj ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni në fuqi i Kosovës do të përballet me gjigantin kroat Dinamo Zagreb në stadiumin legjendar ‘Maksimir’. Ballkani udhëton drejt Kroacisë për përballjen e nesërme ndaj Dinamo ZagrebitBallkani do të përballet sot (30 nëntor) me Viktoria Plzenin në kuadër të rrethit të pestë në Ligën e Konferencës. Ndeshja që fillon në ora 18:45, do të luhet në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, pasi stadiumi i vetëm për ndeshje ndërkombëtare në Kosovë, “Fadil Vokrri”, i është nënshtruar procesit të rinovimit të detyruar nga UEFA. Ilir Daja e di se duhet të fitojnë me patjetër për të shpresuar në kalimin e fazës së eliminimit direkt. Në anën tjetër, Plzeni tashmë e ka siguruar kalimin në rrethin tjetër dhe nuk do të ketë presionin e fitores me çdo kusht. Formacionet zyrtare: Ballkani: Koliçi, A. Thaqi, Jashanica, Dellova, Halili, Zyba, Kuç, Trashi, Gripshi, Berisha, Karrica. Çfarë Dinamo mund të presim të enjten ndaj Ballkanit? Flet Jakiroviç - Bota SotFutbollistët e Ballkanit të Therandës janë stërvitur në fushën kryesore të Maksimirit në mbrëmjen para ndeshjes së nesërme (21. 00), ndërsa futbollistët e Dinamos në fushën ndihmëse “Luka Modriç”. “Edhe për terrenin e mirëmbajtur mirë të Dinamos, do të ishte shumë që dy skuadra të stërviteshin njëra pas tjetrës dhe të kalonin më shumë se dy orë në një sipërfaqe të lagësht në një stuhi e me shi të dendur”, shkruan media kroate “Sportske Novosti”. Para gazetarëve folën trajneri i Dinamos Sergej Jakiroviq dhe mesfushori ofensiv Martin Baturina. [TV-] Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 13 shtator 202 12 sht 2023 — drejtpërdrejt falas 207. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 192023 [TV<] Dukagjini. [[[sporti-]]+] Tirana Vllaznia ... [[[TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i dre [TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 21 shtator 2023 27 korr 2023 — <<<] Ballkani Larne transmetim i ... A e keni parë dhe analizuar ndeshjen e fundit të Ballkanit në kampionat, në të cilën pësuan humbje 3:5 ndaj Llapit. Çfarë mësimesh keni nxjerrë nga përplasja në Prishtinë me Ballkanin? “E kemi analizuar mirë ndeshjen në Prishtinë menjëherë pas kthimit në Zagreb. Dhe tani na u kujtua ajo lojë, në atë analizë futëm disa detaje nga ndeshja e tyre të së shtunës, edhe pse ajo lojë sigurisht nuk ishte matës i vlerës së vërtetë të Ballkanit, është më shumë një përjashtim që vërteton tezën se është një ekip i mirë. Ata thjesht patën një ditë të keqe, ishte humbja e tyre e parë në kampionat, është e qartë se kjo është skuadra më e mirë në Kosovë. Humbën në Podujevë sepse bënë shumë gabime, fusha ishte e keqe.. Megjithatë, nuk besoj se kjo disfatë do të lërë gjurmë në Ballkan, është një ekip i ekuilibruar dhe me përvojë, kanë dy vite bashkë dhe nuk mund të shqetësohen nga një humbje. Suharekasit kanë udhëtuar drejt Zagrebit ditën e sotme, ku do të zhvillojnë seancën e fundit stërvitore para përballjes me Dinamo Zagrebit. Dueli mes Dinamo Zagreb dhe Ballkanit zhvillohet të enjten me fillim nga ora 21:00. Aktualisht si Dinamo ashtu edhe Ballkani janë në garë për kualifikim pasi kroatët janë në pozitën e dytë me gjashtë pikë, derisa Ballkani në të katërtën me katër pikë. [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt [Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 22 shtator 2023 7 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana ... [[SOT<<<]] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live 21 sht 20 sht 2023 — (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo Batumi live stream, fixtures on TV ... Ata e sulmojnë mirë hapësirën, e kemi ndjerë edhe në Prishtinë, ndaj duhet të jemi jashtëzakonisht të kujdesshëm dhe serioz, që të mos hyjmë përsëri në telashe. Çfarë Dinamo mund të presim të enjten? Do të hyni me kujdes në ndeshje apo do të sulmoni menjëherë mysafirët? Ne luajmë në shtëpi, përballë tifozëve tanë dhe duam të shënojmë sa më shpejt që të jetë e mundur për ta çuar ndeshjen në anën tonë. Sepse Ballkani mund dhe di të ndëshkojë çdo nxitim, këtë e tregoi edhe në Prishtinë. Edhe pse në atë ndeshje na mungonin gjashtë lojtarë që janë kandidatë për paraqitje të së enjtes". FC Ballkani vs. Dinamo Zagreb - YouTube 1:39:35This content can't be played on your mobile browser. Get the YouTube app to start watching. FC Ballkani vs. Dinamo Zagreb. Try now TV-G CC.YouTube · Paramount Plus · 5 tet 2023 Ballkani udhëton drejt Kroacisë, sfida si finale me Dinamon Ballkani do të zhvilloj ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni në fuqi i Kosovës do të përballet me gjigantin kroat Dinamo ...


About

Here you can ask questions regarding the trainings. It could...

Members

 • Shivani Patil
  Shivani Patil
 • Dominator Jay
  Dominator Jay
 • Andreas Andreas
  Andreas Andreas
 • bunzikahnderrick
  bunzikahnderrick
 • heulwenletitia
bottom of page